Okan Üniversitesi OKSEM Okan Üniversitesi, Tepeören Mahallesi, Tuzla/İstanbul, Türkiye
Yayınlanan 28 Mayıs 2017 / 156

Teknolojik gelişmenin ve iletişimin katkısıyla hızla değişen dünyada bazı meslekler geçerliliğini yitirmekte, bazı meslek dallarında ise bilimsel ve teknolojik gelişmeler yeni bilgi ve donanımı gerektirmektedir. Ayrıca, ülkemizde birçok alanda, iyi yetişmiş, güncel bilgilere sahip ara eleman ihtiyacı her geçen gün artmaktadır.

Okan Üniversitesi, Türkiye’nin en genç üniversitelerinden biri olmasına rağmen, “iş dünyasına en yakın üniversite” niteliğini kazanmıştır. Üniversitemizin bu kimliğine uygun olarak oluşturduğu Sürekli Eğitim Merkezi, mesleki birikimini geliştirmek ya da yeni bilgi ve beceriler edinerek farklı iş alanlarına yönelmek isteyenler için çeşitli kurslar ve sertifika programları düzenlemektedir.

OKSEM bu programlarda, kendi alanlarında en yetkin uzman ve akademisyenler ders vermekte ve pratiğe yönelik örnekleri aktararak katılımcıları, geleceğe hazırlamaktadırlar.

İş yaşamındaki kalitenin nitelikli eğitimden geçtiğine inanan Okan Üniversitesi ve Okan Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OKSEM), kendisini geliştirmek isteyenlere alacakları ek eğitimle geleceklerini yeniden şekillendirme fırsatını sunmaktadır. Bilgi ve becerilerini geliştirerek sevdiği işi yapmak, ihtiyaç duyulan farklı iş alanlarına yönelmek, böylece yeni imkân ve fırsatlarla karşılaşmak isteyenler, Okan Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi programlarını mutlaka incelemeli ve değerlendirmelidirler.

Ülkemizde yaşam kalitesini, sunduğumuz kaliteli eğitimle artırmayı hedefliyoruz. Okan Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, bünyesinde açtığı programlara katılanların daha mutlu bir iş yaşamına kavuşmanıza katkıda bulunduğu ölçüde toplumsal sorumluluğunu yerine getirmiş sayacaktır.

Özellikler
Üniversiteler

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar