Yeni Yüzyıl Üniversitesi YENİSEM Maltepe Mahallesi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi, İstanbul, Türkiye
Yayınlanan 30 Mayıs 2017 / 121
Kategori : Üniversite
Tel : 444 50 01
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, yeni teknolojileri ve yeni bilgileri, bireylere, kuruluşlara ve topluma yayma vizyonundadır.

Merkezimiz, kişisel, kurumsal ve toplumsal gelişimi desteklemek amacıyla farklı konu başlıkları altında, farklı formasyonlarda sürekliliği olan kişisel eğitim programlarıyla hizmetinizdedir. Kurumsal Eğitimlerimiz Bireysel dönüşüm fikri üzerinden yola çıkarak, kurumsal yapılanmanıza katkıda bulunan eğitim programlarıyla, kurumunuzun ulusal ve uluslararası rekabet koşullarında avantaj sağlamasına yardımcı olun. 

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nin gereksinim odaklı ve kişiselleştirebilir eğitim olanaklarını mutlaka inceleyin. Sürekli Eğitim-Sürekli Gelişim-Sürekli Değişim! Toplumumuzun gereksinimi olan konularda öğrenmeyi ve gelişmeyi bir yaşam biçimi şekline dönüştürmek, bilgi eksikliği dolayısıyla oluşan toplumsal sorunları saptayarak bunlara yönelik projeler üretmek, değişik sürelerde uygulanacak üstün nitelikli programlar sunarak toplumumuzun her konuda dünya bilimi bakımından güncel olmasını sağlamaktır. Unutmayın ki sürekli eğitim; sürekli değişim ve sürekli gelişim demektir! 

Yeni Yüzyıl Üniversitesi YENİSEM
Kategori : Üniversite
Tel : 444 50 01
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Özellikler
Üniversiteler

Bir cevap yazın

Benzer İlanlar