Yeditepe Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu Büyükbakkalköy Mahallesi, Yeditepe Üniversitesi, Maltepe/İstanbul, Türkiye
Yayınlanan 29 Mayıs 2017 / 163
Kategori : Üniversite
Telefon 2 : Tel
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git

Vizyonumuz: Yeditepe Üniversitesi Hazırlık Okulu olarak vizyonumuz, günümüz gençlerinin gereksinimlerini karşılayabilecek nitelikte bir İngilizce programı sunmaktır. Bu doğrultuda, çağın tüm yeni teknolojilerini kullanarak programımızı sürekli geliştirmeyi, öğrenme sürecinde öğrencilerimizin sorumluluk alacakları bir ders ortamı yaratmayı ve bu hedeflerine ulaşmaları için de onlara en iyi biçimde kılavuzluk etmeyi amaçlıyoruz. 

Misyonumuz: Yeditepe Üniversitesi’nde eğitim dili İngilizcedir. Yeditepe Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu’nun misyonu da, öğrencilere yüksek öğrenimleri için gerekli olan akademik İngilizce donanımını kazandırmak ve onları fakülte derslerine hazırlamaktır. Öğrencilerimize Yeditepe ailesinin bir parçası olma sevincini aşılamak ve hayatları boyunca gereksinim duyacakları öğrenme ve eleştirel düşünme becerilerini kazandırmaya çalışmak da öncelikli hedeflerimiz arasındadır. 

Yeditepe Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu
Kategori : Üniversite
Telefon 2 : Tel
E-posta : E-posta Gönder
Website : Websiteye Git
Özellikler
Üniversiteler

Bir Cevap Yazın

Benzer İlanlar